<< Vissza a hírekhez


Kezdőlap >> Hírek >> Megújult a www.mikepercs.hu

Megújult a www.mikepercs.hu

2017-10-18 15:27:36

Megújult a www.mikepercs.hu

Tisztelt Látogatók, kedves Mikepércsiek!Több mint 10 éve működtet Önkormányzatunk saját honlapot, ahol településünk történelméről, kultúrájáról, értékeiről, programjairól olvashatnak az érdeklődők. A Tisztelt Látogatók számára egy kattintással elérhetőek a rendeleteink, határozataink, hasznos információkról szerezhetnek tudomást, vagy megtekinthetik az eseményeinken készült fotókat, letölthetnek zenéket, videókat is. Nagy örömünkre szolgál, hogy új stíluselemekkel és modern megoldásokkal lett látványosabb honlapunk, megtartva a könnyen kezelhető és átlátható rendszert. A megújult mikepercs.hu weboldalunkon Ön friss napi hírekkel és még több érdekes, színes fotóval találkozhat, hogy soha ne maradhasson le semmiről! Honlapunkat folyamatosan fejlesztjük, javítjuk és bővítjük, hogy Önhöz minél hamarabb eljussanak a községünket érintő aktualitások. Mint minden újítás, ezen átállás is okozhat kellemetlenségeket, de törekszünk a tökéletességre és a kényelemre. Türelmüket megköszönve kívánunk kellemes böngészést!Tímár Zoltánpolgármester
Megosztás közösségi oldalakon

Pályázatok


pafi.hu - PÁLYÁZATFIGYELŐ

A pályázat elkészítésében segítséget kérhet az MTT Kft-től: 20/9919391

MAGYAR FALU PROGRAM
Belépés/Regisztráció Belépés/Regisztráció
Kiadványaink Kiadványaink
Időjárás Időjárás
Online Pércsi TV Online Pércsi TV
Virtuális séta Virtuális séta
Virtuális séta