<< Vissza a hírekhez


Kezdőlap >> Hírek >> Több, mint 150 fő számára érkezett adomány

Több, mint 150 fő számára érkezett adomány

2019-12-10 12:55:48

Több, mint 150 fő számára érkezett adomány

Karácsony közeledtével ismét gondolt településünkre az Ételt az Életért Alapítvány. Önkénteseik 53 csomagot osztottak ki, amivel 154 fő jutott tartós élelmiszerekhez, gyümölcsökhöz, szaloncukorhoz.  A gyermekes családok számára édességgel, gabonapehellyel is készültek.
Az idei évben több alkalommal is részesült településünk az egyesült adományaiból. Köszönjük a családjaink számára nyújtott támogatásukat, az önkénteseik és a helyi családsegítő szolgálat kolléganőinek a munkáját!
Megosztás közösségi oldalakon

Pályázatok


pafi.hu - PÁLYÁZATFIGYELŐ

A pályázat elkészítésében segítséget kérhet az MTT Kft-től: 20/9919391

Belépés/Regisztráció Belépés/Regisztráció
Kiadványaink Kiadványaink
Időjárás Időjárás
Online Pércsi TV Online Pércsi TV
Virtuális séta Virtuális séta
Virtuális séta